Son qiymət
Əvvəlki qapanışı ilə fərqİlin əvvəli ilə fərq
Əmtəə
Neft Brent (dollar/barel)60,561,229,47
Neft WTI (dollar/barel)57,630,789,63
Qızıl (dollar/unsiya)1834,221,2-48,7
İndekslər
Dow-Jones31385,76237,521050,09
S&P 5003915,5928,76188,55
Nasdaq13987,64131,341137,42
Nikkei29388,5609,311820,35
Dax14059,913,19298,53
FTSE 1006523,5334,2-79,12
CAC 40 INDEX5686,0326,7774,24
Shanghai Composite3532,4536,12153,41
BIST 1001534,917,7475,67
RTS1462,2230,4663,74
Valyuta
USD/EUR1,20570,0011-0,019
USD/GBP1,37410,00060,0241
JPY/USD105,580,192,02
RUB/USD74,3072-0,34230,2718
TRY/USD7,09360,0356-0,2879
CNY/USD6,449-0,0168-0,081

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir